Kalite Politikamız

ELAZIĞ BELEDİYESİ OLARAK;
Amacımız toplumumuza hizmet sunmaktır. Halkımızın isteği ve ricası bizim için emirdir. Adil davranmayı Kurumumuzun şartlarına uygun, Çevreye duyarlı, Kanunlara ve toplum kurallarına uymak şartı ile hizmet sunmayı ana gaye edindik.

Var olma nedenimiz olan halkımızın isteklerine uygun anlaşılır ve doğru  çözümlerin sunulması amacıyla Elazığ Belediyesi’nin tüm birimlerinde görev yapan çalışanlarımızın Vatandaş Memnuniyetini önemseyerek  çalışması ana ilkemizdir.

Sunduğumuz hizmetlerde vatandaşımızın beklenti ve isteklerini karşılayabildiğimiz ölçüde kalite düzeyimizi arttıracağımızın bilincinde çalışmalarımız daha özverili şekilde devam ettireceğiz.

Hizmet sunuş kalitemizi arttırmak amacıyla, hizmet içi eğitimler vererek personelimizin niteliklerini geliştirmek için çaba göstermekteyiz.

Kalitenin, Halkımıza sadece gülümsemek değil, halkımızın istek ve taleplerini karşılayarak yüzünü güldürmek olduğu bilincinde çalışmaktayız.

Katılımcı bir yönetişim anlayışıyla karar alma ve politika geliştirme süreçlerine vatandaşın görüş ve düşüncelerini katmayı önemsiyoruz.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla kurumumuz yönetmek, Zamanın değerli olduğunu bilerek, Hizmette ben değil BİZ olma bilincini tüm çalışanlara aşılamak.

Hizmetlerimizin sunumunda, tüm çalışanlarımızın benimsedikleri ve uyguladıkları Kalite Politikamız olacaktır.

PAYLAŞ