Başkanın Mesajı

"İnsanımızın bize verdiği emanete sahip çıkarak, tüm imkanları en etkin şekilde insanımızı ihya için değerlendireceğiz."

Şahin ŞERİFOĞULLARI
Şahin ŞERİFOĞULLARI başkanın mesajı görseli.

DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM;

31 Mart 2019’da hemşehrilerimizin güçlü destek ve teveccühleri ile Elazığ için yeni bir başlangıç için merhaba diyoruz.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülünde başlatılan büyük gelişim ve değişimle ülkemiz her alanda yepyeni ufuklara yolculuğunu sürdürürken, bizler de Elazığ’ımızda bu gelişim ve değişim çizgisini kararlılıkla sürdüreceğiz. Toplumumuzun tüm kesimleriyle güç birliği oluşturarak, ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif projelerimizle hayatın her alanına dokunarak, şehrimizin ufkuna yepyeni açılımlar kazandıracağız. Tarihi ve kültürel zenginlikleriyle bölgemizin gözbebeği olan şehrimize mesai mefhumu gözetmeksizin gücümün son damlasına kadar durmaksızın çalışarak, değer katacağız. 

Bu şehirde yaşayan her bir hemşehrimizle, dünya ve siyasi görüşü ne olursa olsun asla bir ayrım gözetmeksizin, gönül köprüleri kurarak, kadınıyla erkeğiyle, yaşlısı genciyle mutlu insanların yaşadığı bir şehir oluşturacağız. İnsanımızın bize verdiği emanete sahip çıkarak, tüm imkanları en etkin şekilde insanımızı ihya için değerlendireceğiz. Şimdi Elazığ için daha çok çalışma,  daha çok üretme ve daha çok hizmet etme zamanıdır.

AK Parti belediyeciliği bir dava, bir dua, bir sevda ve bir gönül hareketidir. ‘Memleket işi Gönül İşi’ sloganıyla başlattığımız bu yolculuğumuzda istikametimiz, bu şehirde yaşayan her bir kardeşimizin gönlünde ve yüreğinde yer bulmaktır.

Memleket sevdasıyla, daha güçlü bir Elazığ için çıktığımız bu yolculuğumuzda bizlerden desteklerini esirgemeyen  ve  Elazığ Belediye Başkanlığı görevi olan bu kutlu görevi bizlere tevdi eden aziz hemşehrilerime sonsuz şükran ve muhabbetlerimi sunuyorum.

İNANÇLA VE AŞKLA;  HEP BİRLİKTE ELAZIĞ'A HİZMET YOLCULUĞUMUZ BAŞLIYOR...

HAYDİ BİSMİLLAH....

PAYLAŞ