Başkanın Mesajı

"İnsanımızın bize verdiği emanete sahip çıkarak, tüm imkanları en etkin şekilde insanımızı ihya için değerlendireceğiz."

Şahin ŞERİFOĞULLARI
Şahin ŞERİFOĞULLARI başkanın mesajı görseli.

Değerli Hemşehrilerim,
Binlerce yıllık mazisiyle tarih ve medeniyetler şehri olan Elazığ’ımıza hizmet etmenin onur ve mutluluğunu yaşıyorum. 
2019 yılında sizlerin bizlere emaneti olan bu aziz şehrin ihya ve inşasına yönelik gayretle sürdürdüğümüz çalışmaların ardından 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'yle birlikte sizlerin güçlü desteğiyle "Yine Yeniden" diyerek hizmet ve eser siyasetine devam ediyoruz. 
Yeni dönemle birlikte yediden yetmişe bütün vatandaşlarımızın ve şehrimizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığımız projelerimizi hizmet ve yatırımlara dönüştürerek şehrimizi yepyeni değerlerle buluşturmaya, insanımızın yaşam kalitesini yükseltmeye devam edeceğiz. 
Medeniyetimizden aldığımız ilham ışığında, afetlere karşı dirençli, yeşil alanlarıyla çevreye duyarlı, kültürel mirasa saygılı ve her alanda kalkınmış güçlü bir şehir oluşturacak, gençlerimizin ve çocuklarımızın yarınlarına umutla baktıkları, kadınlarımızın güçlerine güç kattıkları, baştacı büyüklerimizin huzurla yaşamlarını sürdürdükleri bir geleceği hep birlikte inşa edeceğiz. 
Dünden bugüne, bugünden yarınlara sürdürdüğümüz hizmet yolculuğumuzda Elazığ’ımıza hak ettiği değerleri kazandırmak için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. 
Dualarıyla yanımızda duran, kalbi destekleriyle bizlere güç veren her bir hemşehrime sonsuz şükranlarımı sunuyorum. 
Selam ve saygılarımla…

PAYLAŞ