İhale ve Doğrudan Teminler

TAMAMLANDI
İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne bağlı su arıza servisinde kullanılmak üzere kolay tamir kelepçe malzemesi alımı ihale edilecektir

TAMAMLANDI
Park ve Bahçeler Müdürlüğü emrinde 2010 yılında çalıştırılmak üzere Araç Kiralanması hizmet alımı ihale edilecektir

TAMAMLANDI
Mülkiyeti Belediyemize ait “İzzetpaşa Mahallesi Pafta 48 Ada 120’de kayıtlı 16 No’ lu Parsel Üzerine İntifa Hakkı Karşılığı Zemin Altı Otoparkı ve İş Yeri İnşaatı Yaptırılması ve 30 Yıl süre ile İşlettirilmesi İşi ihale edilecektir.

TAMAMLANDI
İşletme ve İştirakler Müdürlüğünce İlimiz İçme suyu şebekesi ve kesikköprü terfi hattının yenilenmesinde kullanılmak üzere HDPE boru,vana,ara bağlantı ve alın kaynak makinası alımı ihalesi yapılacaktır.

TAMAMLANDI
Temizlik İşleri Müdürlüğünün ihtiyacı olan galvanizli çöp konteyneri alımı işi ihale edilecektir.

TAMAMLANDI
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce 2009 yılı Ramazan ayı iftar çadırında kullanılmak üzere somun ekmek alımı işi ihale edilecektir.

TAMAMLANDI
Elazığ Merkez Muhtelif Mahallelerinde Kaldırım Yapımı yapım işi ihale edilecektir.

TAMAMLANDI
Temizlik İşleri Müdürlüğünce haşere ile mücadelede kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan haşere ilacı alımı ihale edilecektir

TAMAMLANDI
Elazığ merkez mahallelerde kanalizasyon şebekesi yapımı yapım işi ihale edilecektir

TAMAMLANDI
Park ve Bahçeler Müdürlüğünce Sera alanında idari bina yapımı yapım işi ihale edilecektir.

TAMAMLANDI
Elazığ genelindeki muhtelif parklarda kullanılmak üzere oyun grubu ve açık alan fitness aletleri alımı ve montajı alımı ihale edilecektir.

TAMAMLANDI
Temizlik İşleri Müdürlüğünün ihtiyacı olan mini vakumlu kaldırım süpürme aracı ve hidrostatik tip elle kumandalı vakumlu süpürge makinesi alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Toplam 252 ilan.