MODERN YOLLARLA TRAFİĞE KONFOR KAZANDIRILDI
MODERN YOLLARLA TRAFİĞE KONFOR KAZANDIRILDI etkinliği.

MODERN YOLLARLA TRAFİĞE KONFOR KAZANDIRILDI

Kategori
Hedef Kitle
Genel
Yer-Mahalle
Şehir Geneli
Başlama
06 Nisan 2020

Proje Hakkında

Kanal Boyu Yolu

Üniversite, Yeni, Fevzi Çakmak, Esentepe ve Yıldızbağları Mahalleleri üzerinden Harput yoluna ulaşan toplam 3.500 metre uzunluğunda, 30 metre genişliğinde, 6 şerit olarak düzenlenen Kanal Boyu Yolu hizmete sunuldu.

Çaydaçıra Mahallesi-Şahinkaya Bağlantı Yolu

Çaydaçıra Mahallesi ile Keban Yolu ve Şahinkaya köyü bağlantısını sağlayan 2 kilometre uzunluğunda, 25 metre genişliğindeki yeni yol 3 şerit olarak hizmete sunuldu.

Korgeneral Osman Erbaş Caddesi

Pertek Yolu (Eski SSK Hastanesi Üstü) ve Kanal Boyu bağlantısını sağlayan 1.000 metre uzunluğunda, 25 metre genişliğindeki 6 şeritli Korgeneral Osman Erbaş Bulvarı hizmete açıldı.

Ataşehir-Hicret Mahalleleri Güney Çevre Yolu Bağlantısı

Ataşehir İmam Efendi Bulvarı-Hicret Mahallesi Güney Çevre Yolu bağlantısını sağlayan 35 metre genişliğinde, 3 kilometre uzunluğundaki yeni imar yolu 6 şeritli olarak hizmete sunuldu.

Aksaray-Kızılay Mahalleleri Güney Çevre Yolu Bağlantısı

Aksaray ve Kızılay Mahallelerini Güney Çevre Yolu’na bağlayan 25 metre genişliğinde 2.5 kilometre uzunluğundaki yolun 1 km’lik kısmı hizmete sunuldu. 1.5 km’lik kısmında ise çalışmalar devam ediyor.

İl Özel İdare - Adliye Arkası Yeni İmar Yolu

Cumhuriyet Mahallesi Adliye arkası-Keban Yolu bağlantısını sağlayan 1 kilometre uzunluğunda 20 metre genişliğindeki 3 şeritli yeni imar çalışmaları tamamlanarak hizmete sunuldu.

Korgeneral Hulusi Sayın Caddesi

Korgeneral Hulusi Sayın Caddesi’nde (Keban Yolu) yol genişletme çalışması gerçekleştirilerek yol 6 şerit olarak düzenlendi.

Tahir Şaşmaz Caddesi

Toplam 2.200 metre uzunluğunda 25 m genişliğindeki Tahir Şaşmaz Caddesi gerçekleştirilen iyileştirme çalışmalarının ardından 6 şerit olarak hizmete sunuldu.

Yahya Kemal Caddesi

Şehrin ana arterleri arasında yer alan Yahya Kemal Caddesi, yol genişletme çalışmasıyla dört şeritten altı şeride çıkarılarak yepyeni bir kimlik kazandı.

 

 

Proje Görselleri

Proje Videosu

Projeden Haberler

PAYLAŞ