YAZ ŞENLİKLERİ ASKIYA ALINDI
Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen yaz şenliği programları, koronavirüs tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendi.
![YAZ ŞENLİKLERİ ASKIYA ALINDI](https://www.elazig.bel.tr/i/dosya/haber/8B7579F8-5FD7-470E-BA63-53FF2CC9E90A.jpeg/jpg-90-1168-657)
- 07.08.2020 13:33 - Güncelleme: 07.08.2020 13:33
Son günlerde artan vaka sayıları göz önünde bulundurularak askıya alınan şenlikler, sürecin seyrine göre hayata geçirilecek.
“AĞUSTOS AYINDA YAPILACAK TÜM ETKİNLİKLER İPTAL”
Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Son günlerde artış gösteren vaka sayılarının ardından vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği Yaz Şenliği programları askıya alınmıştır. Bu kapsamda Ağustos ayında gerçekleştirmeyi planladığımız tüm kültür-sanat etkinlikleri, vatandaşlarımızın sağlığını riske atmamak için ileri bir tarihe ertelenmiştir” denildi.