Elazığ Belediyesi’nden Kadınlara Yönelik Seminer
Elazığ Belediyesi, sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında kadınlara yönelik “Mutlu Aile Olma” konulu bir seminer düzenleyecek.
![Elazığ Belediyesi'nden Kadınlara Yönelik Seminer](https://www.elazig.bel.tr/i/dosya/haber/elazig-belediyesi-nden-kadinla_1641470899_L5U6qo.jpeg/jpg-90-1168-657)
- 06.01.2022 15:07 - Güncelleme: 06.01.2022 15:10
Mucize Sırlar Koçluk ve Danışmanlık Merkezi ile ortaklaşa düzenlenecek olan seminer, 8-9 Ocak tarihlerinde saat 13.00’te Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Pandemi kuralları çerçevesinde art arda iki gün gerçekleştirilecek programda Sosyolog-Yaşam Koçu Şengül Esen Demir ve Eğitmen Fehime Dilek Necmioğlu, hanımlarla buluşacak.
TÜM KADINLAR DAVETLİ
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, toplumun temelini oluşturan aile kurumunun korunması, anne-baba ve çocuklar arasındaki iletişimin sağlıklı ve etkin kurulması ile aile içi iletişimin güçlendirilmesi konularında bilgilerin aktarılacağı programa, tüm kadınların davetli olduğu belirtildi.