14
Mart
2022

Yazarlık Atölyesi Katılımcılarından Şiir Dinletisi

14 Mart 2022 19:30
Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür Merkezi
Yazarlık Atölyesi Katılımcılarından Şiir Dinletisi
Yazarlık Atölyesi Katılımcılarından Şiir Dinletisi etkinliği.
PAYLAŞ

Etkinlik Hakkında

Elazığ Belediyesi’nin şiir, hikâye, deneme ve roman alanlarında gençleri yazarlığa yönlendirmek ve edebi yazılım dillerini geliştirmek amacıyla başlattığı “Yazarlık Atölyesi” 6 hafta süren eğitimin ardından düzenlenecek olan Şiir Dinletisi'yle son bulacak.

Elazığ Belediyesi bünyesinde, Türkiye Yazarlar Birliği Elazığ Şubesi'nin katkılarıyla hayata geçirilen "Yazarlık Atölyesi" projesi kapsamında düzenlenecek olan Şiir Dinletisi 14 Mart Pazartesi günü saat 19.30’da Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür Merkezi’nde edebiyat severler ile buluşacak.

Yazarlık Atölyesi katılımcılarından Ahmet Ayıkpehlivan, Aygün Aytekin, Burak Karakış, Elif Uz , Giray Yılmaz, İbrahim Akbulut, Mehmet Emin Tektaş, Melih Arda Demirtaş, Meltem Çapar Çiftçi, Oya Orhan, Salime Keklik , Selçuk Baysal, Şeyda Kazez, Taha Tayyib Karaaslan ve Volkan Bakır kendi yazdıkları şiir ve Küçürek Öyküler'i seslendirerek Elazığlılara unutulmaz bir gece yaşatacak.

Gecenin sonunda Yazarlık Atölyesi'ne iştirak eden  katılımcılar Elazığ Belediyesi tarafından hazırlanan  katılım belgelerini alacaklar.