Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

ÜNLÜ SOSYOLOG SUAT TURGUT ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

30 Kasım 2018 Cuma 18:00 ÜNLÜ SOSYOLOG SUAT TURGUT ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU Elazığ Belediyesi ve Murat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliği ile Araştırmacı-Yazar sosyolog Suat Turgut öğrencilerle bir araya gelerek milli değerlerimize ilişkin bir söyleşi düzenledi

Murat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen programa öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Program ile ilgili bir değerlendirme yapan Okul Müdürü Dursun Tosun, meslek lisesi öğrencilerine hitap edecek yazar ve akademisyenleri öğrencilerle buluşturarak onların hayal ve duygu dünyasını zenginleştirmeyi hedeflediklerini aktardı.

SUAT TURGUT: “TARİHE DAMGA VURAN KAHRAMANLARIMIZI ÖRNEK ALIN”

Öğrencilere milli ve manevi değerlere ilişkin bilgiler aktaran Sosyolog Yazar Suat Turgut, öğrencilerden tarihimize damga vuran kadın ve erkek kahramanları iyi okumalarını ve onları örnek almaları gerektiğini vurguladı. Unutulmaya yüz tutmuş milli değerlerimizin yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılmasının şimdiki gençliğin elinde olduğunu belirten Yazar Turgut, “erdemli olmayı, büyüğe saygıyı küçüğe sevgiyi, merhameti, doğruluğu ve bizi biz yapan öze değerlerimizi lütfen yaşamaya ve yaşatmaya gayret edin” dedi.

Program sonunda öğrencilerden gelen soruları cevaplayan Yazar Turgut, gençlere hayallerini asla sınırlamamalarını ve tarihi çok iyi bilmeleri gerektiğini söyledi. Daha sonra Murat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Dursun Tosun tarafından kendisine teşekkür plaketi takdim edildi.


Hizmet Kategorisi Eğitim Hizmetleriİlgili Müdürlük Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi