Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA HİJYEN ÇALIŞMALARI

21 Nisan 2020 Salı 13:50 TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA HİJYEN ÇALIŞMALARI Elazığ Belediyesi, toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşlar için aldığı korumaya yönelik tedbirlerle güvenli ulaşım hizmeti için çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi, Korona virüs salgınına karşı vatandaşın sağlığını korumaya yönelik önlemlerini sürdürüyor. Toplum sağlığını korumaya yönelik hijyen çalışmaları şehir genelinde kesintisiz sürdürülürken toplu ulaşım araçları ile duraklarda da hijyen ve dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediliyor. 

Yürütülen çalışmalar kapsamında her sefer öncesiiç-dış sterilizasyon işlemine tabi tutulan toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşlar için de virüs tehdidine karşı el hijyenini sağlamak amacıyla anti bakteriyel dezenfektan jeli kullanılıyor.  Vatandaşlar toplu taşıma araçlarına bindiklerinde ilk olarak biniş kartlarını basıyor, ardından el dezenfektanını kullanıyor.

Elazığ Belediyesi güvenli yolculuk için toplu ulaşım araçlarında uygulamaya alınan sosyal mesafeye uyumlu oturma düzeni ve maske takma zorunluluğu gibi tedbirleri sürdürürken, hijyen ve dezenfeksiyon çalışmalarına da kesintisiz devam ediyor.


Hizmet Kategorisi Ulaşım Hizmetleriİlgili Müdürlük Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi