Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

ŞERİFOĞULLARI: "USULE VE VİCDANA UYGUN HİZMET YAPMA GAYRETİNDEYİZ"

05 Kasım 2019 Salı 11:47 ŞERİFOĞULLARI: Göreve geldiği günden itibaren vatandaşlarla iç içe bir yönetim anlayışı sergileyerek toplumun tüm kesimlerinin takdirini kazanan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, usule ve vicdana uygun hizmet yapma gayreti içerisinde olduklarını belirtti.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte 5 mahallede yapılan çalışmaları inceledi.

Kültür, Salıbaba, Yıldızbağları ve Harput Mahallelerinde yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Şerifoğulları; "Başkan Yardımcılarımız ve birim Müdürlerimizle birlikte Kültür Mahallemizde yapacağımız park alanını gezdik. Salıbaba Mahallesi'ne de giderek buradaki çalışmaları inceledik, esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Daha sonra Harput yolu üzerinde hayata geçireceğimiz Dikey Bahçeler Projemizle ilgili çalışmaları denetledik ardından Yıldızbağları Mahallesinde minibüsçü esnafımızla bir araya gelerek sorunları dinledik, çözüm için istişarelerde bulunduk. Üniversite Mahallesi sınırları içerisindeki Yahya Kemal Caddesindeki çalışmaları da yerinde inceleyerek esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik" şeklinde konuştu.

Usule ve vicdana uygun hizmet yapma gayreti içerisinde olduklarını ve çalışmaları da bu mantıkla sürdürdüklerini aktaran Başkan Şerifoğulları; "Belediyeyi yönetirken prensibimiz, usule ve vicdana uygun hizmet yapmak. Vatandaşlarımızın rahat bir yaşam sürmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Bunu yaparken en önemli paydaşımız hiç şüphesiz vatandaşlarımız. Bizler şehrimizin yönetiminde toplumsal hassasiyetleri bulunan tüm vatandaşlarımızın söz sahibi olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Elazığ'ımız için toplumsal fayda noktasında hiçbir ayrım yapmıyor, şehrimize nasıl daha çok fayda sağlayabiliriz düşüncesiyle hareket ediyoruz. Biz yola, vatandaşlarımızın duası ile vatandaşlarımıza hizmet etmek için çıktık. Sabır ve gayretle Elazığ'ımız için bir olup güzel işler başaracağız. Vatandaşların bizlere olan güvenini Allah’ın izniyle boşa çıkarmayacağız. Bizim hep söylediğimiz bir şey var. Belediye başkanlığı vatandaşa hizmet işidir, gönül işidir, sevda işidir. Biz vatandaşlarımızla el ele gönül gönüle vererek Elazığ'ımızı çok daha iyi yerlere getireceğiz. Şehrimiz adına alacağımız kararlarda vatandaşlarımızın görüşlerinizi önemsiyoruz" ifadelerini kullandı.


Hizmet Kategorisi Sosyal - Kültürel Hizmetlerİlgili Müdürlük Özel Kalem Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi