Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

SENAİ DEMİRCİ’DEN ‘250 YÜZ’ KONFERANSI

10 Temmuz 2018 Salı 07:38 SENAİ DEMİRCİ’DEN ‘250 YÜZ’ KONFERANSI Yazdığı kitaplar ve gerçekleştirdiği konferanslarla büyük kitlelere ulaşan Araştırmacı - Yazar Dr. Senai Demirci ‘250 Yüz’ isimli kitabıyla Elazığ’a geliyor. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında hemşerilerimizle bir araya gelecek olan Demirci, hain darbe girişimi sonrasında kaleme aldığı 250 Yüz kitabını imzalayacak

Belediye Kültür Merkezi'nde 13 Temmuz Cuma günü saat 20’de düzenlenecek konferansta Demirci, hain girişim sonrasında şehadet şerbetini içen kahramanları anlatarak nur yüzlü şehitleri yâd edecek.

Bir milletin yeniden şahlanışının konu edildiği 250 Yüz isimli kitabıyla Elazığlılarla bir araya gelecek olan Demirci’nin konferansına tüm hemşerilerimizin davetli olduğunu ifade eden Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz açıklamasında şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın iradesi ve milletin cesaretiyle bastırılan hain darbe girişiminin üzerinden iki yıl geçti. Karanlık gecenin ardından 251 şehidimiz şehadet makamına ulaşırken 2196 yaralımız ise gazilik unvanına kavuştu. Hainlerin derdest olduğu o karanlık gecede milletin zaferi ile sonuçlanan bu diriliş yüz yıllar boyu konuşulacaktır. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz konferansa Dr. Senai Demirci konuk olacak ve yeni yazdığı 250 Yüz isimli kitabıyla hemşerilerimizle buluşacak. Bu duygu ve düşüncelerle hain darbe girişiminde şehit olanlara yüce Allah’tan rahmet gazilerimize de sağlık ve mutluluklar dilerim.”


Hizmet Kategorisi Sosyal - Kültürel Hizmetlerİlgili Müdürlük Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüİlgili Etkinlik 15 Temmuz'un Bilinmeyen Öyküsü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi