Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

ŞEHİR TURLARI HERGÜN FARKLI BİR MAHALLE İLE DEVAM EDİYOR

09 Ağustos 2018 Perşembe 14:50 ŞEHİR TURLARI HERGÜN FARKLI BİR MAHALLE İLE DEVAM EDİYOR Şehrin tarihi ve kültürel yerleri ile Elazığ Belediyesi’nin ilimize kazandırdığı çalışmaların halkımız tarafından bizzat yerinde görülmesi ve ziyaret edilmesini amaçlayan gezi turları, Doğukent Mahalle sakinleri ile devam etti. Özel ve konforlu araçlar ile gerçekleştirilen kültür ve şehir turlarına mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi

Her mahallenin muhtarı ile birlikte koordineli bir şekilde yürütülen gezi organizasyonu bölgesinde tek olma özelliği gösteren Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi ile başlayarak Çöpten Enerji Üretim Tesisi, Şehit Polis Fethi Sekin ve Cip Barajı Mesire alanları ile devam etti.

DOĞUKENTLİLERDEN BAŞKAN YANILMAZ’A TEŞEKKÜR

Belediyenin organize ettiği geziler sayesinde hizmetler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olan Doğukent Mahalle sakinleri yapılan çalışmaları yerinde gezip görme fırsatı buldukları için Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a ve belediye personellerine teşekkür ettiler. Gezi programıyla ilgili açıklama yapan Doğukent Mahalle Muhtarı Muhammed Coşkun ise programa katılan vatandaşların çok memnun kaldıklarını belirtti.


Hizmet Kategorisi Sosyal - Kültürel Hizmetlerİlgili Müdürlük Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi