Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

RAMAZAN’A ÖZEL TASAVVUF KONSERİNE DAVETLİSİNİZ

08 Haziran 2018 Cuma 17:00 RAMAZAN’A ÖZEL TASAVVUF KONSERİNE DAVETLİSİNİZ Elazığ Belediyesi’nin geçtiğimiz günlerde kurduğu Belediye Konservatuarı Türk Müziği Korosu, ramazan ayı etkinlikleri kapsamında hemşerilerimiz için tasavvuf konseri düzenleyecek

Konser programı, 9 Haziran Cumartesi akşamı 21.30’da Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

NACİ SÖNMEZ: “MUSİKİ SEVERLERİ BEKLİYORUZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Konservatuarı Şefi Naci Sönmez, korolarının gönüllü müzik severlerin oluşturduğunu belirterek şu açıklamalarda bulundu:

“Türk sanat müziği, Harput müziği ve milli müziğimize gönül vermiş her kesimden vatandaşımızın yer aldığı koromuz, henüz çok yeni. İki aylık maziye sahip 74 kişilik bir koromuz var. Tasavvuf müziğinde bu kadar geniş bir koro belki de ilk defa hayata geçirildi. Kendi öz müziğimize gönül veren insanlara ve bu imkânı bizlere sunan Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ederim.”

BAŞKAN YANILMAZ: “SANATIN HER DALI BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ”

Elazığ Müziği’nin nesiller boyu yaşatılması için hayata geçirdikleri Elâzığ Belediyesi Konservatuarı’nın gerçekleştireceği tasavvuf müziği konserine vatandaşlarımızı davet eden Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, sanatın her alanının kendileri için çok kıymetli olduğunu belirterek 2018 yılının kültür-sanat içerikli programlarla dolu dolu geçeceğini kaydetti.


Hizmet Kategorisi Sosyal - Kültürel Hizmetlerİlgili Müdürlük Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi