Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

OKURLAR, YAZARLARLA BULUŞUYOR

28 Kasım 2018 Çarşamba 16:22 OKURLAR, YAZARLARLA BULUŞUYOR Bu yıl ikincisi düzenlenen Elazığ Belediyesi Kitap Fuarı’nda ünlü yazarlar hemşehrilerimizle söyleşi programlarında bir araya geliyor

Söyleşi programı kapsamında ilk olarak Yazar Savaş Barkçin Elazığlı hemşehrilerimizle buluştu. Bir kulun işin sonucuna bakmayacağını söyleyen Barkçin,” Kul yaptığı işin akıbetinin ne olacağına bakar. Fakat bir işin sonucu olsun diye uğraşmaz. Çünkü kulun iki işi var niyet ve gayrettir. Allah’ın işi ise netice yaratmaktır, o bizim işimiz değildir. Ben kitabımı yazarım, tasarımını en iyi şekilde yaparım, sonrasında Allah yazdığım kitabın değerinin arttırır ya da arttırmaz onu yüce yaradan bilir. O yüzden hayattan beklentilerimizi az tutalım gayretimizi çok tutalım ”şeklinde konuştu.

 

“KÜLTÜR ADAMLARI BAŞKAN YANILMAZ’A TEŞEKKÜR BORÇLUDUR”

 

Yazar Naşide Gökbudak ise kitap fuarı kapsamında gerçekleştirdiği söyleşide, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın şehrin kültür, sanatına çok önem verdiğini söyleyerek konuşmasına şöyle devam etti. “Elazığ’da olmaktan dolayı çok mutluyum. Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a bir teşekkür borçluyum. Bir tek ben değil kültür adamlarının hepsi başkanımıza teşekkür borçludur. Çünkü başkanımız çok hassas düşünen bir belediye başkanıdır.”

Söyleşi ve konuşmaların ardından Yazar Savaş Barkçin ve Naşide Gökbudak kaleme aldıkları kitaplarını sevenlerine imzaladı ve bol bol hatıra fotoğrafı çektiler.


Hizmet Kategorisi Sosyal - Kültürel Hizmetlerİlgili Müdürlük Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi