Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Mustafapaşa Mahallesi'nde Köşe Bucak Temizlik

03 Ekim 2018 Çarşamba 10:47 Mustafapaşa Mahallesi'nde Köşe Bucak Temizlik Elazığ Belediyesi, hemşerilerimize daha iyi bir kent yaşamı sunabilmek için şehir genelindeki rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra, her hafta salı ve perşembe günü olmak üzere iki farklı mahallede kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştiriyor

Bu kapsamda ilk olarak Mustafapaşa Mahallesi ile işe koyulan ekipler Perşembe günü de Sürsürü Mahallesi'ni temizleyecek.

KIŞLA CAMİİ TEMİZLENDİ

Özellikle vatandaşların toplu olarak kullandığı mekân ve alanların temizliği ile işe başlayan ekipler bu kapsamda Mustafapaşa Mahallesi'ndeki Kışla Camisi'nin halı ve abdesthanelerini detaylı bir şekilde yıkadı. Cami halılarını özel makineleriyle yıkayan ekipler, günde yüzlerce kişinin kullandığı lavaboları ise 80 derecelik buharlı araçlar ile titiz bir şekilde dezenfekte etti. Ekipler ayrıca karaçalı çeşmeleri ile yol, kaldırım ve sokakları da tazyikli su ile yıkadı.

Mahallelerinin kapsamlı bir şekilde temizlenmesinin sokakta oynayan çocuklar başta olmak üzere mahalle sakinleri açısından memnun edici olduğunu belirten Mustafapaşa Mahallesi Muhtarı Yusuf Çakmak, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'a ve ekiplere teşekkür etti. Kışla Camisi ve etrafının belediye ekipleri tarafından sık sık temizlendiğini kaydeden cami görevlisi Yusuf Kenan Genç ise Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne teşekkür etti.


Hizmet Kategorisi Temizlik Hizmetleriİlgili Müdürlük Temizlik İşleri Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi