Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

MADENLİLER KÜLTÜR ŞEHİR TURLARI’NDA

03 Ağustos 2018 Cuma 17:00 MADENLİLER KÜLTÜR ŞEHİR TURLARI’NDA Elazığ Belediyesi’nin şehrin tarihi, turistik ve görülmeye değer tabiat güzelliklerini tanıtmak ve yerinde keşfetmek amacıyla düzenlediği "Kültür ve Şehir Turları" Madenli hemşehrilerimizi ağırladı

Kültür ve Şehir Turları kapsamında şehrin tarihi güzelliklerini görmek ve yaşadıkları şehri tanımak için Meden ilçesinden gelen misafirler Elazığ Belediyesi’ne ait özel ve konforlu araçlar ile Şehit Polis Fethi Sekin Mesire Alanı, Kültür Park, Harput, Çöpten Enerji üretim Tesisi, Elazığ Belediyesi Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakım Evi’ni ziyaret ettiler.

Gezi turlarına katılan Madenli hemşehrilerimiz  şunları ifade ettiler; “Bugün Elâzığ Belediyemizin desteği ile Harput, ELBÜS garajını ve Fethi Sekin Mesire Alanı’nı gezdik. Gezi turumuz Hayvan Hastanesi, Çöpten Enerji Üretim Tesisi ve Cip Mesire Alanı ile devam etti. Bu etkinliği yapmamızda ki amaç Madenlilerin bölgesini daha yakından tanıması ve buna göre kendi özel yaşamlarında hem dışarıya tanıtmaları hem de bazı girişimlerde bulunmalarıdır. Böylesi bir güzel organizasyonda bizleri Elazığ'da ağladıkları için başta Elazığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz olmak üzere bütün ekibine çok teşekkür ediyoruz.”


Hizmet Kategorisi Sosyal - Kültürel Hizmetlerİlgili Müdürlük Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi