Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Kültür Park Çalışanlarına Sertifikaları Verildi

12 Şubat 2018 Pazartesi 08:34 Kültür Park Çalışanlarına Sertifikaları Verildi Fırat Kalkınma Ajansı’nın 2017 yılına ait teknik destek programı kapsamında Kültür Park çalışanları için gerçekleştirilen eğitim programını tamamlayan personele sertifikaları verildi

Eğitime katılarak donanımlarını güçlendiren 52 personel, sertifikalarını Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’dan aldı.

Kültür Park Mamurat’ül Aziz Salonunda gerçekleştirilen sertifika töreninde ilk olarak bir konuşma yapan İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nden Doç. Dr. Zafer Öter, Kültür Park çalışanlarının bilinçlendirme ve eğitimlerinin düzeyini artırmak için bir çaba gösterdik, arkadaşlarımıza yararlı olduğumuza inanıyorum diyerek Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.

Göreve geldikleri 30 Mart 2014 tarihinden itibaren en çok üzerinde durdukları konulardan bir tanesinin hizmet içi eğitim olduğunu söyleyen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise yaptığı konuşmada şunları ifade etti. “Kültür Park'ta Türk Mutfağına gelmiş olan herhangi bir hemşerimiz, herhangi bir vatandaşımız orada sizin ikramlarınızdan ve hijyenik ortamdan memnun kaldıysa, sunulan yemeyin lezzetinden, tadından, sunum kalitesinden memnun kaldıysa gittiği her yerde burayı anlatır. Elâzığ’da yaşayan herkes bizim müşterimizdir. Onların memnuniyeti de bizim için olmazsa olmazımızdır. Sizler de bu memnuniyetin Kültür Parktaki ayaklarısınız. Öncelikle böyle bir eğitime katılımlarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Kendi tecrübenizi, kendi birikiminizi artırdığınızdan dolayı da ayrıca tebrik ediyor ve İzmir'den aramıza katılmış olan hocamıza çok teşekkür ediyorum”.

Konuşmaların ardından Kültür Park’ta çalışan 52 personele sertifikaları Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz tarafından verildi.


Hizmet Kategorisi Eğitim Hizmetleriİlgili Müdürlük Özel Kalem Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi