Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

KARANTİNAYA ALINAN BİNALAR VE ÇEVRESİNDE DEZENFAKSİYON ÇALIŞMASI

04 Nisan 2020 Cumartesi 18:03 KARANTİNAYA ALINAN BİNALAR VE ÇEVRESİNDE DEZENFAKSİYON ÇALIŞMASI Elazığ Belediyesi ekipleri tarafından Korona virüsle mücadele çalışmaları kapsamında, pozitif vaka tespiti nedeniyle Valilik kararıyla Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından karantinaya alınan 3 apartman ve çevresinde dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirildi.

 

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan ekipler tarafından yeni Korona virüs (COVID 19) salgınına karşı önlem amaçlı dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. Ekipler tarafından 

Korona virüsle mücadele çalışmaları kapsamında, pozitif vaka tespiti nedeniyle Valilik kararıyla Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Sürsürü, Kırklar ve Cumhuriyet Mahallelerinde karantinaya alınan 3 apartman ve çevresinde dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirildi. Ekipler dezenfeksiyon çalışmasının ardından Korono virüsle mücadelede alınacak tedbirler ve kişisel hijyen konusunda vatandaşları bilgilendirdi.  

Öte yandan Elazığ Valiliği’nce Korona virüssalgını tedbirleri kapsamında trafiğe kapatılan Gazi, Hürriyet, Vali Fahri Bey Caddesi ve Bosna Hersek Bulvarı’nda da dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirildi.


Hizmet Kategorisi Veteriner Hizmetleriİlgili Müdürlük Veteriner İşleri Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi