Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

HACI HAYRİ VE BAĞKUR CADDESİ YEPYENİ BİR GÖRÜNÜM KAZANIYOR

09 Ağustos 2018 Perşembe 08:14 HACI HAYRİ VE BAĞKUR CADDESİ YEPYENİ BİR GÖRÜNÜM KAZANIYOR Elazığ Belediyesi şehir merkezinin köklü cadde ve sokaklarını her yönüyle modernleştirmeyi sürdürüyor

Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde vatandaşlarla bir araya gelinerek istişareler sonucu alınan fikirler doğrultusunda Hacı Hayri Caddesi’nde 6 metre genişletilecek yol ve kaldırımların yapım çalışmaları devam ediyor. Yayaların daha rahat yürüyebilmesi için şehrin diğer bir değeri olan Bağkur Caddesi’nde ise kaldırım ve dekoratif aydınlatma çalışmaları sürdürülüyor.

BAŞKAN YANILMAZ: “ÇALIŞMALAR KISA SÜREDE BİTECEK”

Yol, kaldırım ve dekoratif aydınlatma çalışmalarına ilişkin açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, geçtiğimiz günlerde şehrin iki farklı noktasında başlatılan çalışmaların kısa sürede tamamlanarak hemşerilerimizin hizmetine sunulacağını kaydetti. Esnaf ve vatandaşların memnuniyetle karşıladığı genişletme çalışmalarında kaldırım örme işlemlerini hızla tamamlayan ekiplerin dekoratif aydınlatma ve çevre düzenleme çalışmalarının da hızla tamamlanacağını belirten Başkan Yanılmaz, Hacı Hayri ve Bağkur Caddelerini yepyeni bir görünüme büründürerek hizmete sunacaklarını kaydetti.


Hizmet Kategorisi Yol ve Altyapı Hizmetleriİlgili Müdürlük Fen İşleri Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi