Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

TEŞEKKÜRLER ELAZIĞ

17 Nisan 2017 Pazartesi 16:47 TEŞEKKÜRLER ELAZIĞ Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yüzde 72 oranında evet oyuyla referanduma destek sağlayan Elazığ halkına teşekkür etti
Başkan Yanılmaz açıklamasında şunları kaydetti: “16 Nisan referandumunda aziz milletimiz, vatanına, bayrağına ve geleceğine bir kez daha sahip çıkmıştır.  Türkiye’nin verdiği tarihi karara, vatanın bölünmez bütünlüğünün ve milli iradenin yıkılmaz kalesi olan Elazığımız da net bir şekilde katkı sağlamıştır.
16 Nisan’da, 1071 Malazgirt, 1453 İstanbul, 1915 Çanakkale ve 15 Temmuz ruhu yeniden hayat bulmuştur. “Hâkimiyet Kayıtsız Şartsız Milletindir” kararına atılan bir imza niteliğindeki bu tarihi ve kutlu karar, bütün dünya mazlumlarına umut olurken, Türkiye üzerinden hesap yapanları, halkın iradesini yok sayanları ise bir kez daha karanlığa gömmüştür. Bu nedenle bu vatanın sevdalıları olarak mutluyuz ve yarınlarımıza daha çok güveniyoruz.
“BU ZAFER 80 MİLYONUN ZAFERİDİR”
16 Nisan’da sandığa giderek, ‘evet’ diyen de, ‘hayır’ diyen de kazanmıştır. Bu kutlu zafer, 80 milyonun zaferidir. Bugün birlik ve beraberlik içinde yarınlara daha büyük umutlarla bakma günüdür.
Bu zafere giden yolda geceli gündüzlü büyük bir emek harcayarak, durmaksızın çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Ve bu şehrin belediye başkanı olarak, hiçbir siyasi parti ayrımı yapmaksızın, bu referandumu ülke meselesi kabul ederek, vatanına, milletine, bayrağına sahip çıkan tüm hemşehrilerime can-ı gönülden teşekkür ediyorum.”

Hizmet Kategorisi Genel Hizmetlerİlgili Müdürlük Özel Kalem Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi