Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

GENÇ YAŞAM MERKEZİ İLGİ ODAĞI OLDU

14 Aralık 2017 Perşembe 14:41 GENÇ YAŞAM MERKEZİ İLGİ ODAĞI OLDU Elazığ Belediyesi ile Akıncılar Derneği tarafından şehrimize kazandırılan ve kısa sürede gençlerin uğrak yeri haline gelen ‘Genç Yaşam Merkezi’ne her geçen gün ilgi daha fazla artıyor. Bu kapsamda Elazığ Lisesi öğrencileri stres atmak ve kaliteli vakit geçirmek amacıyla Genç Yaşam Merkezi’ni ziyaret ettiler. İlk etapta kitap okuma ve soru çözüm seansı yapan öğrenciler sonrasında ise satranç, langırt ve çeşitli aktivitelerle verimli zaman geçirdiler.

Genç Yaşam Merkezi’ni gezip görme ve alandan faydalanma imkânı bulan öğrenciler verimli ders çalışabilmeleri için gerekli bütün materyallerin ortamda mevcut olduğunu belirterek merkezin gayet sessiz ve huzurlu bir mekân olduğunu söylediler. Elazığ Lisesi Felsefe Öğretmeni Gül Yakuphanoğlu ise başta Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz olmak üzere Akıncılar Derneği ve belediye çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür etti. Bütün öğrencileri Genç Yaşam Merkezi’ne davet eden Akıncılar Derneği Başkanı Tevfik Sadak ise hizmete sundukları projenin öğrencilerin dinlenmeleri ve sosyalleşmeleri için çok katkı sağladığını kaydetti.


Hizmet Kategorisi Sosyal - Kültürel Hizmetlerİlgili Müdürlük Özel Kalem Müdürlüğüİlgili Proje Elazığ Genç Yaşam Merkezi Projesi
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi