Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

ELAZIĞ BELEDİYESİ AİLE DANIŞMANLIK VE EĞİTİM MERKEZİ 1 HAZİRAN’DA ÇALIŞMALARINA BAŞLIYOR

29 Mayıs 2020 Cuma 16:22 ELAZIĞ BELEDİYESİ AİLE DANIŞMANLIK VE EĞİTİM MERKEZİ 1 HAZİRAN’DA ÇALIŞMALARINA BAŞLIYOR Korona virüs (KOVİD-19) tedbirleri kapsamında çalışmalarına ara veren Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi (ADEM) normalleşme süreci ile birlikte belirlenen kurallar doğrultusunda 1 Haziran itibariyle yeniden hizmet sunmaya başlıyor.

Ailelere ve bireylere psikolojik destek ve rehberlik hizmeti verilerek, sağlıklı bireyler ve bunun neticesinde güçlü aileler ve sağlıklı toplum oluşumuna katkı sağlanmasını amaçlayan Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi(ADEM), Korona virüs (KOVİD-19) tedbirleri nedeniyle ara verdiği çalışmalarına 1 Haziran Pazartesi günü yeniden başlıyor.

Kültür Mahallesi, Şehit İdris Doğan Caddesi,No:18’de bulunan Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Eğitim Merkezi Kat 2’de hizmet sunan ADEM birimi, normalleşme süreci kapsamında alınacak tedbirler doğrultusunda vatandaşlara rehberlik ve destek hizmetlerini sürdürecek.


Hizmet Kategorisi Sosyal - Kültürel Hizmetlerİlgili Müdürlük Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüİlgili Proje Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi