Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

BAŞKAN YANILMAZ’DAN AŞURE İKRAMI

04 Ekim 2018 Perşembe 09:11 BAŞKAN YANILMAZ’DAN AŞURE İKRAMI Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Şehit Piyade Binbaşı Zafer Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde düzenlenen aşure programında öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi

Programa Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Gürtürk, Şehit Piyade Binbaşı Zafer Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hikmet Usal, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Şehit Piyade Binbaşı Zafer Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hikmet Usal, aşure programına katılan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz başta olmak üzere katılımcılara teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Gürtürk ise yaptığı konuşmada amaçlarının öğrencileri birlik ve beraberlik içinde hayata hazırlamak olduğuna vurgu yaparak böylesi bir organizasyonu hazırladıkları için öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Aşure ayında okullarda yapılan organizasyonlarla öğrencilerle birlikte olma fırsatı yakaladıklarını ve bundan dolayı çok memnun olduğunu ifade eden Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediyesi olarak okullara birçok konuda yardımcı olduklarını, Şehit Piyade Binbaşı Zafer Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne de halı saha yapmaya başladıklarını belirtti.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından öğrencilerle beraber yapılan sahada maç yapma sözü veren Başkan Yanılmaz, tüm öğrencilerin aşure gününü kutladı.


Hizmet Kategorisi Sosyal - Kültürel Hizmetlerİlgili Müdürlük Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi