Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Başkan Yanılmaz: “Ramazan Paylaşmaktır”

17 Mayıs 2018 Perşembe 07:59 Başkan Yanılmaz: “Ramazan Paylaşmaktır” Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ramazan ayının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, on bir ayın sultanı ramazanın, başta Filistin olmak üzere ülkemize tüm İslam âlemine ve insanlığa, sağlık, barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu

Ayların en hayırlısı olan ve içerisinde birçok özel geceyi barındıran Ramazan ayının idrakine uygun yaşanması için gerekli bütün hazırlıkları yaptıklarını belirten Başkan Yanılmaz, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Günahların bağışlandığı, insanların birbirine hoşgörüyle yaklaştığı, rahmet ve şefkat kapılarının sonuna kadar aralandığı mübarek ramazan ayının, ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Paylaşmanın, dayanışmanın ve bereketin zirvede yaşandığı bu mübarek ayın ruhuna uygun yaşanması için Elazığ Belediyesi olarak birçok ramazan etkinliği gerçekleştireceğiz. İsrail terör devletinin Filistinli Müslüman kardeşlerimizi şehit etmeleri sebebiyle ilan edilen milli yas sebebiyle bugün ve yarın gerçekleştirilecek etkinlikleri iptal ettik. İki gün süreyle teravih sonrası sadece Kur’an-ı Kerim ve şehitlerimize dua programı gerçekleştirilecek.

Rabbim bu ayın hürmetine semaya açılan bütün yüreklerin duasını kabul eylesin ve bizlerin birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarını daha çok kuvvetlendirsin ve bizleri bayrama kavuştursun. Bu duygu ve düşüncelerle Filistin’de zulme uğrayan Müslüman kardeşlerimizin yanında olduğumuzu belirterek, hemşerilerimin ve tüm İslam âleminin ramazan-ı şeriflerini tekrar kutluyor hayırlar getirmesini diliyorum.”


Hizmet Kategorisi Genel Hizmetlerİlgili Müdürlük Özel Kalem Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi