Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN YARIYIL TATİLİ MESAJI

17 Ocak 2020 Cuma 14:17 BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN YARIYIL TATİLİ MESAJI Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ilk ve orta dereceli okullarda başlayan yarıyıl tatili nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Öğretmenler, öğrenciler ve velilere sağlıklı, mutlu bir yarıyıl tatili dileyen 

Başkan Şerifoğulları mesajında şunları kaydetti: 

“2019/2020 Eğitim-öğretim yılının birinci döneminin sona ermesiyle ilimizde 125 bin 636öğrencimiz karnelerini aldılar. Yoğun ve yorucu bir temponun ardından tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. 

Sevgili çocuklarımız, sizler geleceğimizin fotoğrafısınız. Geleceğe dair hedeflerimiz, beklentilerimiz sizlerle mümkün olacak, geleceğin Türkiye’si sizlerle şekillenecektir. Bizler sizlere inanıyor ve güveniyoruz. 

Bu ülkenin yarınları olan sevgili çocuklarımız;Eğitim hayatınız boyunca kazanacağınız donanım ve değerlerle ülkemizi daha müreffeh yarınlara taşıyacaksınız. İşte bu nedenledir ki eğitimi hayatınızın bir parçası haline getirmelisiniz. Elbette tatil döneminde bol bol dinlenmek en tabii hakkınızdır. Ancak unutmayın ki dinlenmek vaktinizi boşa geçirmek değildir. Bunun için tatil döneminizi dinlendiren, eğlendiren ve bilgilendiren aktivitelerle dolu dolu geçirmenizi, gelişiminize değer katmanızı diliyorum. Özellikle bol bol okumayı asla ihmal etmemelisiniz. Başta kıymetli öğretmenlerimiz olmak üzere, öğrencilerimize ve velilerimize iyi tatiller diliyorum.” 

 


Hizmet Kategorisi Genel Hizmetlerİlgili Müdürlük Özel Kalem Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi