Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

23 Mayıs 2020 Cumartesi 15:26 BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Değerli hemşehrilerim başta olmak üzere aziz milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyorum. Bayramın tüm insanlık için esenlik ve huzura vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Başkan Şerifoğulları yayımladığı mesajında şunları kaydetti:

“Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan ayını idrak ederek, Ramazan bayramına ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. 

Korona virüs (COVİD-19) salgını tedbirleri çerçevesinde bu bayramı sevdiklerimizden ayrı geçirecek olsak da gönüllerimiz bir olacaktır. Ayrı kalsak da kalplerimiz aynı sevinçle ve aynı güzel yarınlara duyduğumuz inançla çarpacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde alınan tedbirlere uyarak bu zor günleri geride bırakarak, güzel yarınlara ulaşacağız, nice güzel bayramları daha büyük coşkuyla yaşayacağız. Bu vesileyle bir kez daha siz kıymetli hemşehrilerimden alınan tedbirlere uyma noktasında kararlı davranmanızı önemle rica ediyorum. Elazığ Belediyesi olarak bizler bayram süresince sizlere hizmet noktasında 7/24 görevimizin başında olacağız. 

Başta siz değerli hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyorum. Bayramın tüm insanlık için esenlik ve huzura vesile olmasını diliyorum.”


Hizmet Kategorisi Genel Hizmetlerİlgili Müdürlük Özel Kalem Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi