Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’INDAN KADİR GECESİ MESAJI

18 Mayıs 2020 Pazartesi 17:10 BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’INDAN KADİR GECESİ MESAJI Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Kadir Gecesi nedeniyle yayımladığı mesajında, “Başta hemşehrilerim olmak üzere milletimizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor, insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.” dedi.

Başkan Şerifoğulları mesajında şunları kaydetti: “Rahmet ve mağfiret mevsimi Ramazan ayının sonuna yaklaşırken yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim'in nazil olduğu, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Yüce Rabbimizin “Şüphesiz, biz Kur’ân’ı Kadir gecesinde indirdik. Kadir gecesinin ne olduğunu sen bilir misin? Kadir gecesi, bin aydan daha hayırlıdır. Melekler ve Cebrâil o gecede, Rablerinin izniyle her türlü iş için iner de iner. O gece, tan yerinin ağarmasına kadar bir esenliktir.”ayeti kerimesiyle bin aydan daha hayırlı olduğunu müjdelediği bu kutlu gecenin içinde bulunduğumuz bu zorlu şartlarda tüm insanlık için esenliğe vesile olmasını diliyorum. 

Başta hemşehrilerim olmak üzere milletimizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor, insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.”

 


Hizmet Kategorisi Genel Hizmetlerİlgili Müdürlük Özel Kalem Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi