Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI KIZILAY MAHALLESİ'NDE

09 Mayıs 2019 Perşembe 14:41 BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI KIZILAY MAHALLESİ'NDE Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları, Kızılay Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

Teravih namazı öncesinde ve sonrasında vatandaşlarla sohbet eden Şerifoğulları, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ın Elazığ’da en güzel şekilde yaşandığını aktaran Şerifoğulları, “Ramazan ayı birlik, beraberlik ve kardeşlik ayıdır. Rahmet ayında hemşerilerimizle teravih namazları öncesinde ve sonrasında bir araya geliyoruz. Her akşam farklı bir mahallemizi ziyaret ederek hemşerilerimizle buluşuyoruz. Bu ziyaretlerde mahallelerimize yapacağımız hizmetleri anlatıyoruz, vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz. Biz seçim sürecinde hep Gönül Belediyeciliği vurgusu yapıyorduk. İşte bu ziyaretlerimizle vatandaşlarımıza dokunmayı, onları dinlemeyi ve sorunlara çözüm bulmayı amaçlıyoruz. Vatandaşlarımızla iç içe olarak Gönül Belediyeciliğini, çalışmalarımızla da Hizmet Belediyeciliğini en iyi şekilde yapacağız. Rahmet ve bereketin kuşattığı Ramazan ayı süresince vatandaşlarımızla buluşmaya, manevi güzellikleri paylaşmaya devam edeceğiz. Kızılay Mahallesinde ikamet eden vatandaşlarımıza samimi sohbetlerinden ötürü teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.


Hizmet Kategorisi Genel Hizmetlerİlgili Müdürlük Özel Kalem Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi