Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

1. DÜĞÜN VE EV KONSEPT FUARI YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

08 Nisan 2018 Pazar 13:27 1. DÜĞÜN VE EV KONSEPT FUARI YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR Elazığ Belediyesi tarafından bu yıl birincisi düzenlenen Düğün ve Ev Konsept Fuarı, vatandaşlar tarafından büyük beğeni topluyor

1. Düğün ve Ev Konsept Fuarı, sektördeki birçok firmayı bir araya getirdi. Dört gün boyunca devam edecek olan fuarda Kürsübaşı programı fuara renk katan diğer etkinlikler arasındaydı. Elazığ Belediyesi Kürsübaşı ekibi akşam saatlerinde 1. Düğün ve Ev Konsept Fuarı’nda sahne aldı. Fuarı ziyaret eden vatandaşlar Kürsübaşı ekibinin seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle fuarı gezdiler. Ekip, müzik dinletisi gerçekleştirirken aynı zamanda izlemeye gelen vatandaşlara yoğurulan çiğköfteden de ikram etti.

 

1. Düğün ve Ev Konsept Fuarı’nı ziyaret eden Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, fuarda sektör ağını çok geniş olduğunu belirterek Elazığ Belediyesi’nin şehrin eksikliğini görerek bu tür etkinlikleri yapmasından dolayı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.

 

Geçtiğimiz yıllarda birçok fuarın yine Elazığ Belediyesi tarafından gerçekleştirildiğini belirten  ETSO  Başkanı Asilhan Arslan, 2018 yılının hemen başında 1. Düğün ve Ev Konsept Fuarı ile Elazığ Belediyesi’nin ve yönetiminin Elazığ’ın gelişimi ve ekonomisinin düzelmesi için bu tür fuarların yapılmasının çok önemli olduğunun farkında olduğunu belirtti.

 

1. Düğün ve Ev Konsept Fuarı’nı ziyarete gelen vatandaşlar ise konuşmalarında şunları kaydettiler.

 

FUARCILIK GELİŞİYOR

 

“Elazığ’da günden güne fuarcılık anlayışı daha da arttı. Yeni evlenecek çiftler aradıkları her şeyi burada bulabilirler. Çiftler geç bile kaldı hemen buraya gelmeliler.”

 

FUAR KESİNLİKLE GÖRÜLMELİ

 

“Hafta sonundan umutluyuz. Şehir içi ve şehir dışından herkesin gelip fuarı bir görmelerini tavsiye ediyorum. Burada bütün firmaların yaptığı kampanyalar var ve düğün hazırlıkları için uygun zaman. Herkesi fuara bekliyoruz.”

 

ARADIKLARINI BULABİLİRLER

 

“Yeni evlenecek çiftler her aradığını 1. Düğün ve Ev Konsept Fuarı’nda bulabilirler mutlaka buraya davet ediyorum.”


Hizmet Kategorisi Sosyal - Kültürel Hizmetlerİlgili Müdürlük Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi