Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

ESENTEPE TERTEMİZ

13 Kasım 2018 Salı 15:49 ESENTEPE TERTEMİZ Elazığ Belediyesi, daha temiz bir şehir için mahalle muhtarlarıyla koordineli bir şekilde yürüttüğü kapsamlı temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Günlük rutin çalışmaların yanı sıra her hafta iki mahallede detaylı bir şekilde çalışmalarını yürüten ekipler, bu kapsamda Esentepe Mahallesi’nin her noktasını temizledi

KONTEYNERLER YIKANDI

Daha sağlıklı bir çevre ortamı için günlük boşaltılan çöp konteynerlerini özel yıkama araçlarıyla dezenfekte eden ekipler, çöp sonrası oluşabilecek koku ve mikroplar için de önlem aldı.

ÇEVREYE SAÇILAN AMBALAJ ATIKLARI TOPLANDI

Sabahın erken saatlerinde işe koyulan ekipler mahalle temizliğine, çevreye saçılan ambalaj atıkları ve yabani otları toplayarak başladı. Kalabalık bir personel grubuyla köşe bucak temizlik yapan ekipler otobüs durakları, yol, kaldırım ve sokak aralarını tazyikli su ile yıkadı.

MUHTAR NİYAZİ CÜVELEK:

“YANILMAZ İHTİYAÇLARIMIZA ÇOK DUYARLI ”

Mahallelerinde gerçekleştirilen kapsamlı temizlik dolayısıyla duydukları memnuniyeti dile getiren Esentepe Mahalle Muhtarı Niyazi Cüvelek, temizlik konusunda hiç sıkıntı yaşamadıklarını ve her talep ettiklerinde ekiplerin mahallelerini detaylıca temizlediğini ifade etti. Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın mahalle ihtiyaçları söz konusu olduğunda çok duyarlı davrandığını ifade eden Muhtar Cüvelek, emeği geçen bütün personele teşekkür etti.


Hizmet Kategorisi Temizlik Hizmetleriİlgili Müdürlük Temizlik İşleri Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi