Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

BELEDİYE ASFALT ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

17 Haziran 2019 Pazartesi 16:32 BELEDİYE ASFALT ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ulaşımda konfor ve kaliteyi artırmak adına şehrin muhtelif noktalarında asfalt serim, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından şehir genelinde yürütülen asfaltlama çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Konuyla ilgili Elazığ Belediyesinde yapılan açıklamada,  "Şehrin trafik yoğunluğunu büyük oranda rahatlatması planlanan ve Malatya yoluna paralel olarak açılan servis yolu ile Ataşehir Mahallesi Malatya Caddesi cezaevi yolu güzergahlarında sıcak asfalt serimi ve bakımı gerçekleştirildi. Alt yapı çalışmalarına ve kullanıma bağlı olarak tahribata uğramış yollarda ise onarım ve yenileme çalışmaları devam ediyor. Yoğun olarak kullanılan güzergahlar ile yeni açılan imar yolları ve yan yolların, bakım, onarım, yenileme ve peyzaj düzenleme çalışmaları da kısa sürede tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacaktır" ifadelerine yer verildi.                         

                                     


Hizmet Kategorisi Yol ve Altyapı Hizmetleriİlgili Müdürlük Fen İşleri Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi